Loading…

Mobilny Mechanik & Warsztat z dojazdem Warszawa  Naprawa Stacyjek Samochodowych w Warszawie

Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu.
Mechanik - Kontakt

kodowanie immobilajzera Audi a4 a6 a3 passat b5 golf 4 leon

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!w tym filmie opisuje krok po kroku jak zakodować immobilajzer na przykładzie audi a4 b5.

w razie pytań zapraszam do kontaktu za pośrednictwem naprawfis.pl

Pobrane Naprawa immobilizera warszawa – Nasza firma i mobilny mechanik – Naprawa Stacyjek Samochodowych, Wymiana Stacyjek Samochodowych, naprawa immobilizera warszawa, naprawa immobilizera, Usuwanie immobilizera Warszawa, Zepsuła Ci się stacyjka w samochodzie i nie chcesz przepłacać w serwisie samochodowym? Profesjonalna naprawa stacyjek samochodowych to nasza specjalność. Doskonale znamy specyfikę budowy stacyjek samochodowych i wiemy, co zrobić, by np. wymienić uszkodzony zamek, czy też wykonać inne naprawy bez uszkodzeń.

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

34 thoughts on “kodowanie immobilajzera Audi a4 a6 a3 passat b5 golf 4 leon

 1. Witam, posiadam golfa 4 z 2000 roku. Mam zakupiony kluczyk scyzoryk. Czy po dokonaniu tego co pan na filmie wszystko będzie działać jeżeli pierwszy klucz mam z tzw. Pestka?

 2. Próbowałem tak dokodować kluczyki w A8 D2 FL 99r i koduje się tylko mój kluczyk, przy następnym kontrolka id immo cały czas mruga, przestaje dopiero jak się zaloguję drugi raz do VCDSa. Próbowałem na kluczyku z A4/B6 później przełożyłem transponder z innego kluczyka od A8 D2 i jest to samo, mój kluczyk się koduje, kontrolka gaśnie, wkładam następny przekręcam zapłon i kontrolka cały czas szybko mruga

 3. Witam . Czyli rozumie jak wymienię na jakiś bajerancki licznik z kontrolą wskazówek i kontrolek a też będzie z benzyny tak jak mam . To starczy zrobić tak jak pokazałeś z tymi kluczykami i szafa gra ? Wiadomo trzeba powylanczać takie życzy jak klocki hamulcowe itp jeżeli niemam w aucie takich żeczy

 4. Muszę mięć nową pestkę czy nie koniecznie?
  Mam kluczyk jeden umęczony życiem i mam w dobrym stanie ze złomu czy tak jak na filmie uda mi się zakodować kluczyk używany?

 5. Po wpisaniu pinu przy logowaniu gdy przechodze do adaptacji i odczytuje port 21 wyskakuje mi komunikat, że przy dostosowywaniu nowych kluczyków nalezy włączyć adaptacje poprzez zalogowanie. Komunikat ten wyskakuje bez logowania jak i po logowaniu. To jest czysto informacyjny komunikat czy po prostu vcds uważa, że nie zalogowałem się ? Może głupie pytanie ale nie mam jeszcze drugiego klucza zeby po prostu wsadzic i sprawdzić czy zakoduje.

 6. Fabia odpali i gaśnie po chwili a potem nie chce odpalić, ale kontrolka immo nie pali się. Po upływie jakiegoś czasu odpala normalnie. Czy to też objawy immobilisera? Mam dwa kluczyki obydwa otwierają auto bez problemu.

 7. Jeśli w A6 C5 wymienię licznik na nowy (ten sam kod licznika) to wystarczy zrobić adaptacje czy to nie wystarczy? Licznik zaczął mi świrować, na zimnym nie pokazuje prędkości i wskazówka od paliwa lata od lewej do prawej, po przejechaniu kilku km zaczyna pokazywać prawidłowe wartości. Planuje wymianę licznika ale nie wiem jak się za to zabrać od strony immo. Najchętniej bym wyłączył immo i miał to z głowy a przy okazji koszt dorobienia nowego kluczyka o wiele niższy.

 8. A jak zrobić jestem po swapie dawca a3 8l 1.8agn wszystko włożone do golfa 4 silnik byl 1.4
  I terazmam spięte wszystko z audi i normalnie pali kluczyk spiety z pętla i licznik włożony od a3 tylko strasznie to wygląda i chciałbym licznik od golfa zostawić i jak to zaprogramować audi rok 96 golf rok 98

 9. Czesc, czy po wymianie licznika w fabii 1 wystarczy, jak zakoduje wymagane funkcje wybierając adaptacje w vcds'ie, czy immo musze tez ogarnąc jak na filmiku ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!