Loading…

Mobilny Mechanik & Warsztat z dojazdem Warszawa  Naprawa Stacyjek Samochodowych w Warszawie

Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu.
Mechanik - Kontakt

immobilizer ford forscan jak dopisać klucze samochodu immo repair problem defekt the keys fail euro

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!euroscan i dopisywanie kluczy do immobilizera w pojeździe ford przy pomocy kabla OBD w wersji rozszerzonej programu. Gdy zagubimy lub uszkodzimy klucz z immobilizerem możemy to samemu naprawić tylko UWAGA potrzebujemy dwa klucze sprawne chodzi o same pastylki , inaczej pojazd po skasowaniu np. zgubionego klucza nie da zgody na rozruch jeśli w pamięci nie zapiszemy 2 klucze. Grot może być jeden tylko trzeba z takiego modelu dowolny inny klucz który przyłożymy i dopiszemy a nasz zawiniemy dobrze złotkiem np z czekolady ☻Zapraszam do subskrypcji kanału zawsze coś dodam nowego i jak się podobało łapka w górę

EN
euroscan and adding keys to the immobilizer in a Ford vehicle using the OBD cable in the extended version of the program. When we lose or damage the key with the immobilizer, we can only repair it ATTENTION we need two working keys, it is only the tablets, otherwise the vehicle will not be allowed to start after deleting, for example, a lost key, if we do not save 2 keys in the memory. There can be only one arrowhead, you only need any other key from such a model that we apply and add and we will wrap ours well with gold, e.g. chocolate ☻ I invite you to subscribe to the channel, I will always add something new and if you liked it, a paw up

Pobrane Naprawa immobilizera warszawa – Nasza firma i mobilny mechanik – Naprawa Stacyjek Samochodowych, Wymiana Stacyjek Samochodowych, naprawa immobilizera warszawa, naprawa immobilizera, Usuwanie immobilizera Warszawa, Zepsuła Ci się stacyjka w samochodzie i nie chcesz przepłacać w serwisie samochodowym? Profesjonalna naprawa stacyjek samochodowych to nasza specjalność. Doskonale znamy specyfikę budowy stacyjek samochodowych i wiemy, co zrobić, by np. wymienić uszkodzony zamek, czy też wykonać inne naprawy bez uszkodzeń.

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

30 thoughts on “immobilizer ford forscan jak dopisać klucze samochodu immo repair problem defekt the keys fail euro

 1. Dzień dobry. Jak wyłączyć klimę, która mimo wyłączenia automatycznie włącza się po starcie zapłonu? Ustawia się na 22 C – nie dzieje się tak zawsze …

  Jaką kombinację klawiszy mam użyć, aby nic się nie włączało? Dzieje się to od czasu wymiany akumulatora …

 2. witam proszę o podpowiedz mam tylko jeden klucz lecz nowy działający!niedawno zgubiłem miałem tylko 1 ale auto 24 zrobiło mi klucz auto pali jest wszystko ok teraz pytanie co zrobić aby mieć drugi działający?

 3. Mam fiestę MK6 jeden kluczyk sprawny. Zrobić procedure tak jak Ty ja robiłeś i powinno działać? Drugi dokupiłem dałem dociąć grot pilot ogarnięty pozostało zaprogramować immo

 4. Bardzo przydatny filmik, program zakupiony. Mam tylko jedno pytanie. Czy dobrze rozumiem, że w przypadku gdy mam nowy kluczyk (oraz dwa oryginalne) i chcę dopisać Immo, to muszę:
  1. podpiąć OBD2;
  2. odpalić FORScan;
  3. włożyć ten nowy kluczyk;
  4. wybrać "Programowanie kluczyka zapłonu" i postępować wg instrukcji programu;

  Czy muszę użyć też jednego ze starych kluczyków?

 5. Co jeśli jeden jedyny kluczyk, który posiadam (dostałem przy zakupie samochodu) nie działa? Wygląda jakby komputer przestał to rozpoznawać, wnioskuje po migającej dojdzie i braku rozruchu. Dodatkowo teraz nie mogę się połączyć ze sterownikiem silnika, co wcześniej było możliwe.
  Czy da się dopisać kluczyk, nie mając fizycznie żadnego, który jest rozpoznawany?

 6. Tą opcja co pokazujesz w filmie dodajemy klucze zachowując obecne klucze, ja mam jeden kluczyk i dodałem dwa klucze a razem mam 4 w pamieci. Może się po kuszę o kasowanie pamięci kluczy i dodam jeszcze raz tak aby nie było tego 4 klucza którego ja nie mam. Ja mówię o mondeo MK4 z 2010r przed lift.
  Aha a kabel taki jak w filmie czyli vscan viaken USB (nie kombinować na wifi itp. Tylko USB. )

 7. Kupiłem nowa stacyjke z dwoma kluczykami czy mogę dopisac w ten sam sposób te dwa kluczyki do mojego immo używając kluczyka z poprzedniej stacyjki na którym mam zakodowany immo?
  Pacjent ford fiesta mk 7

 8. Cześć, mam dwa klucze jeden działa drugi przestał bo przekładałem grot do nowej obudowy że starym transponderem i kluczyć przesłać działać tnz. Świeci ikona immobilisera, autko nie odpala. Co w takiej sytuacji zrobić?

 9. Witam. Czy tym forscanem dopiszę drugi kluczyk używany bo jeden orginalny z dwóch co były od nowości zaginął . Pacjent ford S-Max 2013 rok . Jeśli tak to jaki forscan muszę kupić proszę o doradztwo jeśli można . Z góry dziękuję . Pozdrawiam

 10. Ok, to teraz pytanie. Jeżeli mamy dwa sprawne kluczyki, ale padł sterownik silnika, kupiliśmy używany sterownik to tą metodą uda się uruchomić sterownik tak by silnik odpalał?

 11. Czy dobrze rozumie od 0:52. Ale mając dwa działające klucze, nie potrzebuję przecież interfejsu ani programu, doprogramujemy kolejny klucz tylko poprzez stacyjkę. Myślałem że mając jeden sprawny klucz można dopisać kolejny klucz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!