Loading…

Mobilny Mechanik & Warsztat z dojazdem Warszawa  Naprawa Stacyjek Samochodowych w Warszawie

Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miejscu.
Mechanik - Kontakt

Ford Focus II-Naprawa Licznika

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!Naprawa licznik Ford Focus Mk2
Koszt usunięcia usterki to:
Lutownica 19,90PLN
Cyna 7,90PLN
Lupa ze stojakiem 14,99PLN

Odwiedź również moja stronę www.gooddriver.pl

Pobrane Naprawa immobilizera warszawa – Nasza firma i mobilny mechanik – Naprawa Stacyjek Samochodowych, Wymiana Stacyjek Samochodowych, naprawa immobilizera warszawa, naprawa immobilizera, Usuwanie immobilizera Warszawa, Zepsuła Ci się stacyjka w samochodzie i nie chcesz przepłacać w serwisie samochodowym? Profesjonalna naprawa stacyjek samochodowych to nasza specjalność. Doskonale znamy specyfikę budowy stacyjek samochodowych i wiemy, co zrobić, by np. wymienić uszkodzony zamek, czy też wykonać inne naprawy bez uszkodzeń.

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

25 thoughts on “Ford Focus II-Naprawa Licznika

 1. Czy faktycznie jest konieczne zaznaczenie pozycji wskazówek przed demontażem? Czy ośki nie są tak zrobione że wskazówki da się wcisnąć tylko w jednej konkretnej pozycji na ośce? Bo licznik po odpaleniu chyba i tak samoistnie najpierw ustawia wszystkie wskazówki w pozycji zerowej. Tak pytam bo właśnie też mnie czeka demontaż licznika.

 2. Mnie również przydarzył się ten chyba już legendarny wśród posiadaczy focusa mk2 problem.
  Sprzęt miałem jeszcze z czasów technikum, także poświęciłem tylko godzinkę na ogarnięcie samego licznika.
  Filmik niesamowicie się przydał. Po stokroć dzięki!

 3. Ktoś miał po złożeniu problem z górnymi wskazówkami, bo przy teście liczników wskazówki nie robią pełnego zakresu. Nie bardzo wiem jak ja je źle ustawiłem, bo nie da się ich inaczej kręcić niż w jedną stronę do zaznaczonego miejsca. Ktoś ma jakiś pomysł jak sobie teraz z tym poradzić?

 4. Fajny filmik.👍 ale mam pytanie czy ta usterka unieruchamia auto tzn.czy nie można odpalić silnika, bądź w trasie czy nam zgaśnie nagle??? Czy tylko wyświetla błędy różne ale można jeździć awaryjnie do czasu naprawy ? Czy czeka nas holowanie lub laweta , bo z tego co mi wiadomo jesli odpali silnik to z immobilizerem można się oddalić od stacyjki i silnik będzie dalej pracował, więc może w trasie wystarczy się ratować dociskając licznik aby tylko silnik odpalić z immobilizerem a później uda się wrócić do domu z błędami i bez licznika działającego

 5. Te same objawy w Focusie z 2009r. Co jakiś czas powracały. Dziś rozebrałem i poprawiłem wszystkie luty na złączu. Na chwilę obecną działa. Mam nadzieję, że tak pozostanie. 45 minut i pieniążki w kieszeni. Dziękuję bardzo!

 6. Film całkiem ok. Jedyny błąd to lutowanie bez topnika. Pola lutownicze najlepiej oczyścić ze starej cyny plecionką. Potem na całość topnik w żelu i mamy gwarancje idealnego lutu bez zwarć.

 7. No konkret. Dzięki za filmik .. za pokazanie szeregu lutów najbardziej wadliwych. Mk2 mojej Żony 🙂 nawet nie odpalał. Teraz wszystko śmiga. Szacuneczek za zrealizowanie video. U mechaników utopił bym kilka setek. Pozdróweczki.

 8. Cześć, miałem robione zimne luty u elektryka samochodowego jakieś 3 lata temu, skrobnął mnie dość konkretnie… Ostatnio wywala mi jeden błąd (czerwona zębatka) wpada w tryb awaryjny. Zastanawiam się właśnie, czy znowu się coś nie podziało z lutami…
  Pozdrowienia z Tarnowa! 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!